//Osłony aluminiowe Can-Am Outlander 800 07'-10' PLUS

Osłony aluminiowe Can-Am Outlander 800 07'-10' PLUS

1 350
kategoriaoslonyspoduATV

Osłony kompletne spodu do Can-Am Outlander 400 / 500 / 650 / 800 07'-10'


PLUS




 


Numer katalogowy: 00098




Osłony quada firmy ZYGO wykonane są z lotniczej blachy aluminiowej o grubości 4mm co sprawia, że są lekkie i odporne na uszkodzenia.

Każda dolna osłona zakończona jest bocznym rantem o wysokości 2-3cm celem poprawienia ślizgania się quada po przeszkodach i zwiększenia wytrzymałości osłony na uderzenia przednie i boczne.

Wszystkie łączenia na zagięciach, rantach są spawane dzięki temu osłona jest dużo sztywniejsza i bardziej odporna na uderzenia od spodu.

Każdy produkt jest anodowany, aby zapobiec korozji oraz zwiększyć wytrzymałość. Standardowo anoda jest koloru srebrnego natomiast na życzenie -odpłatnie- może mieć inną barwę.

Wszystkie produkty posiadają zestaw montażowy oraz instrukcję montażu.

 Obejmy i śruby są cynkowane i wykonane z bardzo twardych materiałów oraz są tak dopasowane, aby nie wymagały żadnych dodatkowych przeróbek.


W skład zestawu wchodzi:

- 3 częściowa osłona ramy wraz z podstopniami

- Osłony przednich wahaczy
+ osłony tylnych przegubów

- Śruby i obejmy montażowe, instrukcja instalacji
Wartość: 0,00 zł
Liczba produktów: 0 szt.